Besøk oss på Facebook!Send oss en mail 

Kontakt oss gjerne for mer info!
SINTEF Raufoss Manufacturing AS er prosjektledere og kontraktspartner for NCE Raufoss.
Under Bedriftene på toppmenyen finnes linker til bedriftenes hjemmesider.

Generell e-post: post@nceraufoss.no
Postadresse: Postboks 163, 2831 Raufoss
Besøksadresse: Bygning 100, Raufoss Industripark
 

 Sverre-Narvesen Prosjektleder
Sverre Narvesen
sverre.narvesen@sintef.no
Tlf: 91540122
Ottar-Henriksen Delprosjektleder Nasjonale roller
Ottar Henriksen
ottar.henriksen@sintef.no
Tlf: 90144405

Lars-Rognas Delprosjektleder Ny Virksomhet
Lars Rognås
lars.rognas@sintef.no
Tlf: 40852162

Emma-OEsterboe Delprosjektleder Kompetanse
Emma Østerbø
Emma.osterbo@sintef.no
Tlf: 40616265

Jon-Sandvik Delprosjektleder FoU
Jon Sandvik
jon.sandvik@sintef.no
Tlf: 91745878


Christopher20Braathen 1

Styreleder NCE Raufoss
Christopher Braathen, fabrikksjef Neuman Aluminium Raufoss
christopher.braathen@raufossneuman.com
Tlf: 99378711

 KariBroberg3

Delprosjektleder Strategi
Kari Broberg
kari.broberg@sintef.no
Tlf: 90042934

 Portrett2 mette Delprosjektleder for TotAl-gruppen
Mette Foss Dalseg
mette@total-gruppen.no
Tlf: 99246574


 

AKTUELT

Norsk romindustri reddet i tolvte time
Kun to dager før den europeiske romfartsorganisasjonen ESA avholder sitt ministermøte i Sveits, satte Stortinget ned foten for regjeringen...
Les mer ›››
Vil ha flere unge til å satse på yrkesfag
Bedrifter har større behov for yrkesfag og fagskoleutdanning enn bachelor- og mastergrader, viser en ny undersøkelse. Nå vil NHO få fler...
Les mer ›››
Fast jobb gjennom Isiflo
Espen Nordengen (34) og Thomas Nielsen (39) er to av 40 som har fått jobb gjennom Isiflo Jobb- og rekrutteringssenter på Raufoss siste tre...
Les mer ›››
Ny storordre for Ragasco
Hexagon Ragasco har sikret seg en avtale verdt 41 millioner kroner på levering av komposittbeholdere til Qatar. ...
Les mer ›››

NYHETER

Nyhetsbrev