Besøk oss på Facebook!Send oss en mail 

Kontakt oss gjerne for mer info!
SINTEF Raufoss Manufacturing AS er prosjektledere og kontraktspartner for NCE Raufoss.
Under Bedriftene på toppmenyen finnes linker til bedriftenes hjemmesider.

Generell e-post: post@nceraufoss.no
Postadresse: Postboks 163, 2831 Raufoss
Besøksadresse: Bygning 100, Raufoss Industripark
 

 Sverre-Narvesen Prosjektleder
Sverre Narvesen
sverre.narvesen@sintef.no
Tlf: 91540122
Ottar-Henriksen Delprosjektleder Nasjonale roller
Ottar Henriksen
ottar.henriksen@sintef.no
Tlf: 90144405

Lars-Rognas Delprosjektleder Ny Virksomhet
Lars Rognås
lars.rognas@sintef.no
Tlf: 40852162

Emma-OEsterboe Delprosjektleder Kompetanse
Emma Østerbø
Emma.osterbo@sintef.no
Tlf: 40616265

Jon-Sandvik Delprosjektleder FoU
Jon Sandvik
jon.sandvik@sintef.no
Tlf: 91745878


Christopher20Braathen 1

Styreleder NCE Raufoss
Christopher Braathen, fabrikksjef Neuman Aluminium Raufoss
christopher.braathen@raufossneuman.com
Tlf: 99378711

 KariBroberg3

Delprosjektleder Strategi
Kari Broberg
kari.broberg@sintef.no
Tlf: 90042934

 Portrett2 mette Delprosjektleder for TotAl-gruppen
Mette Foss Dalseg
mette@total-gruppen.no
Tlf: 99246574


 

AKTUELT

SINTEF Raufoss Manufacturing har etablert en node
Fra januar 2017 har SINTEF Raufoss Manufacturing (SRM) etablert en node i Stavanger-regionen. Selskapet har dermed 5 forskjellige lokasjoner...
Les mer ›››
Ny storsatsning signert i dag
Hunton Fiber AS og NTNU Gjøvik er to av partene som har gått sammen med blant annet Moelven Industrier AS og Mjøsen Skog SA i en klyngesa...
Les mer ›››
Se video fra Innlandets industrikonferanse 2017
Se oppsummeringsvideo fra Innlandets industrikonferanse 2017, som ble arrangert 25. januar på Toten Hotel Sillongen. ...
Les mer ›››
Workshop om SMB-programmet i EUs Horisont2020 2. m
Er du en liten eller mellomstor bedrift med et Innovasjonsprosjekt som er nær markedsintroduksjon? Har du internasjonale ambisjoner og mål...
Les mer ›››

NYHETER

Nyhetsbrev