Besøk oss på Facebook!Send oss en mail 

Kontakt oss gjerne for mer info!
SINTEF Raufoss Manufacturing AS er prosjektledere og kontraktspartner for NCE Raufoss.
Under Bedriftene på toppmenyen finnes linker til bedriftenes hjemmesider.

Generell e-post: post@nceraufoss.no
Postadresse: Postboks 163, 2831 Raufoss
Besøksadresse: Bygning 100, Raufoss Industripark
 

 Sverre-Narvesen Prosjektleder
Sverre Narvesen
sverre.narvesen@sintef.no
Tlf: 91540122
Ottar-Henriksen Delprosjektleder Nasjonale roller
Ottar Henriksen
ottar.henriksen@sintef.no
Tlf: 90144405

Lars-Rognas Delprosjektleder Ny Virksomhet
Lars Rognås
lars.rognas@sintef.no
Tlf: 40852162

Emma-OEsterboe Delprosjektleder Kompetanse
Emma Østerbø
Emma.osterbo@sintef.no
Tlf: 40616265

Jon-Sandvik Delprosjektleder FoU
Jon Sandvik
jon.sandvik@sintef.no
Tlf: 91745878


Christopher20Braathen 1

Styreleder NCE Raufoss
Christopher Braathen, fabrikksjef Neuman Aluminium Raufoss
christopher.braathen@raufossneuman.com
Tlf: 99378711

 KariBroberg3

Delprosjektleder Strategi
Kari Broberg
kari.broberg@sintef.no
Tlf: 90042934

 Portrett2 mette Delprosjektleder for TotAl-gruppen
Mette Foss Dalseg
mette@total-gruppen.no
Tlf: 99246574


 

AKTUELT

Industrilederskolen: Produksjon
SINTEF Raufoss Manufacturing inviterer til kurset Industrilederskolen: Produksjon, en teoretisk og praktisk innføring i Lean med vekt på ...
Les mer ›››
Ambisiøs satsing på additiv tilvirkning på Rauf
Selskapet Nordic Additive Manufacturing (NAM) AS ble stiftet i juli 2015 sammen med seks eiere. Selskapet er en ambisiøs felles satsing ut ...
Les mer ›››
Industriprisen 2017
Industriprisen 2017 arrangeres 26. oktober i Fyrverkeriet kulturhus på Raufoss. ...
Les mer ›››
Industri 4.0-konferanse
For andre år på rad arrangerer Norsk-Tysk Handelskammer og SINTEF Raufoss Manufacturing en konferanse om industri 4.0. Konferansen finner ...
Les mer ›››

NYHETER

Nyhetsbrev