Besøk oss på Facebook!Send oss en mail 

Kontakt oss gjerne for mer info!
SINTEF Raufoss Manufacturing AS er prosjektledere og kontraktspartner for NCE Raufoss.
Under Bedriftene på toppmenyen finnes linker til bedriftenes hjemmesider.

Generell e-post: post@nceraufoss.no
Postadresse: Postboks 163, 2831 Raufoss
Besøksadresse: Bygning 100, Raufoss Industripark
 

 Sverre-Narvesen Prosjektleder
Sverre Narvesen
sverre.narvesen@sintef.no
Tlf: 91540122
Ottar-Henriksen Delprosjektleder Nasjonale roller
Ottar Henriksen
ottar.henriksen@sintef.no
Tlf: 90144405

Lars-Rognas Delprosjektleder Ny Virksomhet
Lars Rognås
lars.rognas@sintef.no
Tlf: 40852162

Emma-OEsterboe Delprosjektleder Kompetanse
Emma Østerbø
Emma.osterbo@sintef.no
Tlf: 40616265

Jon-Sandvik Delprosjektleder FoU
Jon Sandvik
jon.sandvik@sintef.no
Tlf: 91745878


Christopher20Braathen 1

Styreleder NCE Raufoss
Christopher Braathen, fabrikksjef Neuman Aluminium Raufoss
christopher.braathen@raufossneuman.com
Tlf: 99378711

 KariBroberg3

Delprosjektleder Strategi
Kari Broberg
kari.broberg@sintef.no
Tlf: 90042934

 Portrett2 mette Delprosjektleder for TotAl-gruppen
Mette Foss Dalseg
mette@total-gruppen.no
Tlf: 99246574


 

AKTUELT

Rullatorer sikres med valutakjøp
Med sine rullatorer surfer Gjøvik-selskapet Topro på eldrebølgen i Europa og handler valuta for 100 millioner kroner i året. ...
Les mer ›››
Næringsministeren har hørt meldingene fra indust
Under Arendalsuka i fjor inviterte vi statssekretæren i Næringsdepartementet og andre interessenter til industriseminar under tittelen «E...
Les mer ›››
Nye Hunton skaper 40–60 nye arbeidsplasser
Nå er det klart for det som blir Hunton næringspark i Skjerven skog i Hunndalen. Selskapets fabrikk nummer to får 40 til 60 nye arbeidspl...
Les mer ›››
Industrimeldingen
Industrimeldingen St. 27 passerte statsråd fredag 31. mars. - Norsk Industri vil nå gå grundig igjennom meldingen, sier adm. direktør St...
Les mer ›››

NYHETER

Nyhetsbrev