Besøk oss på Facebook!Send oss en mail 

Kontakt oss gjerne for mer info!
SINTEF Raufoss Manufacturing AS er prosjektledere og kontraktspartner for NCE Raufoss.
Under Bedriftene på toppmenyen finnes linker til bedriftenes hjemmesider.

Generell e-post: post@nceraufoss.no
Postadresse: Postboks 163, 2831 Raufoss
Besøksadresse: Bygning 100, Raufoss Industripark
 

 Sverre-Narvesen Prosjektleder
Sverre Narvesen
sverre.narvesen@sintef.no
Tlf: 91540122
Ottar-Henriksen Delprosjektleder Nasjonale roller
Ottar Henriksen
ottar.henriksen@sintef.no
Tlf: 90144405

Lars-Rognas Delprosjektleder Ny Virksomhet
Lars Rognås
lars.rognas@sintef.no
Tlf: 40852162

Emma-OEsterboe Delprosjektleder Kompetanse
Emma Østerbø
Emma.osterbo@sintef.no
Tlf: 40616265

Jon-Sandvik Delprosjektleder FoU
Jon Sandvik
jon.sandvik@sintef.no
Tlf: 91745878


Christopher20Braathen 1

Styreleder NCE Raufoss
Christopher Braathen, fabrikksjef Neuman Aluminium Raufoss
christopher.braathen@raufossneuman.com
Tlf: 99378711

 KariBroberg3

Delprosjektleder Strategi
Kari Broberg
kari.broberg@sintef.no
Tlf: 90042934

 Portrett2 mette Delprosjektleder for TotAl-gruppen
Mette Foss Dalseg
mette@total-gruppen.no
Tlf: 99246574


 

AKTUELT

Oppsving, mot alle odds
44 ansatte i verktøyfabrikken Raufoss Offshore AS beholder trolig sine arbeidsplasser etter to tunge økonomiske år for bedriften. ...
Les mer ›››
Med Venstre på gründersafari
SINTEF Raufoss Manufacturing og Total Innovation hadde fredag 17/3 besøk fra Venstre, med partileder Trine Skei Grande i spissen.   ...
Les mer ›››
Steertec har firedoblet overskuddet på to år
De har doblet staben, firedoblet overskuddet på to år og investert 30 millioner for å doble sine lokaler. De tyske eierne av Steertec Rau...
Les mer ›››
Anita Hager er robotrektoren
Det første robotøyet i sitt slag i verden er produsert av et norsk firma og solgt av Intek Engineering AS på Sagvoll. ...
Les mer ›››

NYHETER

Nyhetsbrev