Besøk oss på Facebook!Send oss en mail 

Kontakt oss gjerne for mer info!
SINTEF Raufoss Manufacturing AS er prosjektledere og kontraktspartner for NCE Raufoss.
Under Bedriftene på toppmenyen finnes linker til bedriftenes hjemmesider.

Generell e-post: post@nceraufoss.no
Postadresse: Postboks 163, 2831 Raufoss
Besøksadresse: Bygning 100, Raufoss Industripark
 

 Sverre-Narvesen Prosjektleder
Sverre Narvesen
sverre.narvesen@sintef.no
Tlf: 91540122
Ottar-Henriksen Delprosjektleder Nasjonale roller
Ottar Henriksen
ottar.henriksen@sintef.no
Tlf: 90144405

Lars-Rognas Delprosjektleder Ny Virksomhet
Lars Rognås
lars.rognas@sintef.no
Tlf: 40852162

Emma-OEsterboe Delprosjektleder Kompetanse
Emma Østerbø
Emma.osterbo@sintef.no
Tlf: 40616265

Jon-Sandvik Delprosjektleder FoU
Jon Sandvik
jon.sandvik@sintef.no
Tlf: 91745878


Christopher20Braathen 1

Styreleder NCE Raufoss
Christopher Braathen, fabrikksjef Neuman Aluminium Raufoss
christopher.braathen@raufossneuman.com
Tlf: 99378711

 KariBroberg3

Delprosjektleder Strategi
Kari Broberg
kari.broberg@sintef.no
Tlf: 90042934

 Portrett2 mette Delprosjektleder for TotAl-gruppen
Mette Foss Dalseg
mette@total-gruppen.no
Tlf: 99246574


 

AKTUELT

Valgdebatt: Industrimeldingen - hva nå?
Den 31. august inviterer Gjøvikregionen Utvikling, Sintef Raufoss Manufacturing, NCE Raufoss og Total Innovation til politisk debatt rundt ...
Les mer ›››
Gassbeholdere for 120 millioner til Irak
Hexagon Regasco skrev nylig en ny kontrakt med Gas filling company i Irak til en verdi av omtrent 15 millioner dollar. Noe som blir omtrent ...
Les mer ›››
Lean koordinatortreff
SINTEF Raufoss Manufacturing inviterer til Lean koordinatortreff den 12. og 13. september 2017. ...
Les mer ›››
Historisk satsning på NTNU Gjøvik
En bevilgning på 100 millioner kroner skal styrke grunnforskning på vareproduksjon, og setter NTNU Gjøvik i førersetet nasjonalt. ...
Les mer ›››

NYHETER

Nyhetsbrev