Besøk oss på Facebook!Send oss en mail 

Kontakt oss gjerne for mer info!
SINTEF Raufoss Manufacturing AS er prosjektledere og kontraktspartner for NCE Raufoss.
Under Bedriftene på toppmenyen finnes linker til bedriftenes hjemmesider.

Generell e-post: post@nceraufoss.no
Postadresse: Postboks 163, 2831 Raufoss
Besøksadresse: Bygning 100, Raufoss Industripark
 

 Sverre-Narvesen Prosjektleder
Sverre Narvesen
sverre.narvesen@sintef.no
Tlf: 91540122
Ottar-Henriksen Delprosjektleder Nasjonale roller
Ottar Henriksen
ottar.henriksen@sintef.no
Tlf: 90144405

Lars-Rognas Delprosjektleder Ny Virksomhet
Lars Rognås
lars.rognas@sintef.no
Tlf: 40852162

Emma-OEsterboe Delprosjektleder Kompetanse
Emma Østerbø
Emma.osterbo@sintef.no
Tlf: 40616265

Jon-Sandvik Delprosjektleder FoU
Jon Sandvik
jon.sandvik@sintef.no
Tlf: 91745878


Christopher20Braathen 1

Styreleder NCE Raufoss
Christopher Braathen, fabrikksjef Neuman Aluminium Raufoss
christopher.braathen@raufossneuman.com
Tlf: 99378711

 KariBroberg3

Delprosjektleder Strategi
Kari Broberg
kari.broberg@sintef.no
Tlf: 90042934

 Portrett2 mette Delprosjektleder for TotAl-gruppen
Mette Foss Dalseg
mette@total-gruppen.no
Tlf: 99246574


 

AKTUELT

SINTEF Raufoss Manufacturing søker etter ny admin
SINTEF Raufoss Manufacturing AS (SRM) er leverandør av forskning og utviklingstjenester til vareproduserende industri, og er også fasilita...
Les mer ›››
Rett i tet som helsefremmende arbeidsplass
Dokka Fasteners har lagt om produksjonen og involverer medarbeiderne på en helt annen måte enn før. Her er helse og utvikling to sider av...
Les mer ›››
Samarbeid - vår nye konkurransekraft
Se filmen om fordelene med å jobbe sammen i næringsklynger. ...
Les mer ›››
Forskerspirer i full fres
"Elefanttannpasta" og kjempesåpebobler åpnet Researchers night på Vitensenteret Innlandet fredag. ...
Les mer ›››

NYHETER

Nyhetsbrev