Besøk oss på Facebook!Send oss en mail 

Kontakt oss gjerne for mer info!
SINTEF Raufoss Manufacturing AS er prosjektledere og kontraktspartner for NCE Raufoss.
Under Bedriftene på toppmenyen finnes linker til bedriftenes hjemmesider.

Generell e-post: post@nceraufoss.no
Postadresse: Postboks 163, 2831 Raufoss
Besøksadresse: Bygning 100, Raufoss Industripark
 

 Sverre-Narvesen Prosjektleder
Sverre Narvesen
sverre.narvesen@sintef.no
Tlf: 91540122
Ottar-Henriksen Delprosjektleder Nasjonale roller
Ottar Henriksen
ottar.henriksen@sintef.no
Tlf: 90144405

Lars-Rognas Delprosjektleder Ny Virksomhet
Lars Rognås
lars.rognas@sintef.no
Tlf: 40852162

Emma-OEsterboe Delprosjektleder Kompetanse
Emma Østerbø
Emma.osterbo@sintef.no
Tlf: 40616265

Jon-Sandvik Delprosjektleder FoU
Jon Sandvik
jon.sandvik@sintef.no
Tlf: 91745878


Christopher20Braathen 1

Styreleder NCE Raufoss
Christopher Braathen, fabrikksjef Neuman Aluminium Raufoss
christopher.braathen@raufossneuman.com
Tlf: 99378711

 KariBroberg3

Delprosjektleder Strategi
Kari Broberg
kari.broberg@sintef.no
Tlf: 90042934

 Portrett2 mette Delprosjektleder for TotAl-gruppen
Mette Foss Dalseg
mette@total-gruppen.no
Tlf: 99246574


 

AKTUELT

Skal ansette flere på Raufoss
Bedriften Hexagon Raufoss AS må gi mer gass etter tre nye storordrer fra europeisk bilindustri. Det gir nyansettelser i høst og til våren...
Les mer ›››
Mustad Autoline landet kjempekontrakt
- Dette er den største enkeltordre vi noen gang har signert, sier administrerende direktør Anders Frisinger. ...
Les mer ›››
Historisk velkomst
Tenk stort. Våg å feile. Si "hei". Og bruk tanntråd. Rådene haglet over tidenes første NTNU-rektrutter - i Gjøvik. ...
Les mer ›››
Effektene viser seg allerede
Flere banker på døra og vil ha med NTNU i Gjøvik å gjøre. ...
Les mer ›››

NYHETER

Nyhetsbrev